--> Články kopíruj jen se zdrojem!
--> Chceš spřátelit blog?? Tak TADY se zapiš :)
!Doufám, že se vám tu bude líbit!
*Vaše Christmas girl :)*

Srpen 2013

It's coming... :))

19. srpna 2013 v 16:18 | Christmas girl :)
Aojky všichni vánoční nadšenci :) Dnes celý den prší takže jsem si vzpomněla na můj vánoční blog a zjistila jsem, že nejsem sama kdo si vzpoměl i přes to že stále máme léto. Což mě hrozně moc těší, a abych taky "nebyla pozadu" napíšu menší info článek o tom jak to letos bude :)

1. Budu blog opět spouštět?

Tak to absolutně samozřejmě :) Nemohla bych bez tohoto blogu vánoční čas plnohodnotně prožít a anvíc miluju tuhle komunitu vánočních blogerů, doufám že se nás letos sejde hodně!

2. Kdy blog spustím?

Nejradší bych to udělala hned teď, ale přeci jen, nikdo by ho ještě nečetl a chci si užít poslední dny prázdin než nám začne znovu škla a já nastoupím do prváku na SŠ. Takže prozatím to vidím asi tak na září, spíše konec září, nebo 1. října :)

3. Nějaké změny na blogu?

Takže rozhodně bych chtěla nový layout, takže se zároveň chci zeptat jestli nevíte o nějakém dobrém grafickém blogu, kde by ho udělali? Jinak radikální změny v článcích neplánuju, možná nějakou rubriku odeberu, nebo přidám, to ale budu řešit až později. Zase si budete moct volit POTM, hlasovat v anketách a chtěla bych udělat i nějakou tu soutěž, jen mě ještě nenapadá jakou :) Musím popřemýšlet.

4. Přijímám affs?

Rozhodně ano. Nemám žádný limit, takže pokud chcete spřátelit, já říkám čím víc, tím líp :) Napište si klidně pod jakýkoliv článek nebo na stránce je odkaz na formulář. Co se týče starých affs, všechny jsem už oběhla, těm co už projevili na blogu nějakou aktivitu, jsem napsala a ti kteří ne mají v seznamu otazník. Na tyto blogy budu čekat s aktivitou do října, pokud neudou aktivní mažu je.

5. Přezdívka zůstává?

Zatím si mě nechte v seznamu zapsanou jako Christmas girl :). Pokud bych vymyslela nějakou novou přezdívku určitě dám všem vědět. Zatím ale nic nemám v záloze tudíž prozatím zůstává stejná.

To by bylo doufám všechno. Uvidíme se tedy někdy na konci září, až začnu blogovat opět dám všem vědět. Přeji všem úspěšný start do nového školního roku a vy mě můžete držet palce pro start na nové, střední, škole :)
Zatím se mějte, vaše Christmas girl :)

Design by Sunny©