--> Články kopíruj jen se zdrojem!
--> Chceš spřátelit blog?? Tak TADY se zapiš :)
!Doufám, že se vám tu bude líbit!
*Vaše Christmas girl :)*

Srpen 2012

Info :))

28. srpna 2012 v 11:14 | Christmas girl :) |  Diary
Ahojky :) Zvláštní pocit tu zase být. Před rokem jsem blog někdy touhle dobou založila. A od té doby jsem začala pravidelně přispívat. Bylo to ale taky hlavně proto že jsem se chtěla vykašlat na svůj současný blog :D Což teď nechci...
Co z toho plyne?
To, že blog má pořád HIATUS. Přispívat začnu až... až se mi bude chtít což si myslím bude přesněji řečeno 1. října? Třeba? Je to skoro o 2 měsíce déle než minulý rok ale nedá se nic dělat... Potom budou Vánoce přece jen o něco víc aktuálnější než teď.
Na blogu chystám pár změn. Hlavní je asi změna designu, musím se je buď naučit dělat, nebo najít nějaký pěkný na netu, nebo kdybyste věděli o někom kdo je dělá, tak mi prosím napište :) Samozřejmě + labels... :) Obsah se samozřejmě nemění, přidám jen nějakých pár vychytávek, ale to bude až potom, nechte se překvapit :))
Teď změna pro všechny affs (kromě nové Izzy S.) aby si mě v seznamu spřátelených blogů zapsali jako "Christmas girl", měním totiž přezdívku.
No a teď už poslední info :) Hned na začátku co budu přispívat tu bude KONTROLA AFFS, tak jen aby jste to věděli a byli připravení, že to prostě bude, protože už jsem si i minulý rok o Vánocích všimla že jsou některé blogy neaktivní a neobýhají, tak jen abych jim předešla v seznamu Affs. Omluveny budou samozřejmě blogy které ještě nezačly a mají pozastaveno, ovšem ale s patřičnou informací na blogu... No nic, víc se dozvíte 1. října :))
Zatím pa pa, vaše Christmas Girl :))

Design by Sunny©