--> Články kopíruj jen se zdrojem!
--> Chceš spřátelit blog?? Tak TADY se zapiš :)
!Doufám, že se vám tu bude líbit!
*Vaše Christmas girl :)*

Speciál Vánoční stromky - 1. díl

8. října 2011 v 11:01 | #Vánoční#girl# |  Vánoční výzdoba
Tak je tu slíbenej 1. díl speciálu o Vánočním stromcích. x)

Jaké druhy stromů jsou nejlepší na Vánoční stromeček??


1. Jedlička
Jedlička je super stromek protože skoro vůbec doma neopadává. My jí máme každým rokem doma a je opravdu skvělá. Většinou jsou jedličky větší takže spotřebujete na jejich celé ozdobení víc ozdůbek než třeba na smrček. Když si jí budete kupovat a budete jí chtít mít opravdu kvalitní a větší, tak stojí asi tak 500 - 1000 Kč.
2. Borovice
Borovice jsou dva druhy. S kratším jehličím nebo s delším. Já osobně bych spíš dala přednost té s kratším jehličím protože to velké hodně píchá a taky se potom na větvičku věší špatně ozdoby co nejsou na háček. Borovičky už jsou spíš menší než jedličky ale taky se dá sehnat pěkná velká borovice. Menší borovičky jsou někdy třeba i za 300 Kč a ty větší už potom od 500 Kč nahoru.
3. Smrček
Smrk je symbolem Vánoc. To nikdo nepopře x) Vždycky když se řekne Vánoční stromek tak si představim smrk. Jsou smrčky hodně malé, střední a velké. Můžete si taky vybrat smrk se stříbrným jehličím ale ten pokud vám neroste na zahradě bych nekupovala, pokud nechcete za Vánoční strom dát majlant x)) Hodně malé smrčky koupíte tak za 200 - 300 Kč, střední tak za 500 - 700 Kč a ty velké potom 1000 Kč a více. Smrček ale hodně opadává takže zabere celkem práci se o něj doma starat během doby Vánoc.

Příští díl speciálu 14.10.2011 (pátek)!

MERRY CHRISTMAS!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by Sunny©