--> Články kopíruj jen se zdrojem!
--> Chceš spřátelit blog?? Tak TADY se zapiš :)
!Doufám, že se vám tu bude líbit!
*Vaše Christmas girl :)*

Čtvery Vánoce

28. října 2011 v 12:58 | #Vánoční#girl# |  Vánoční filmy
USA: Four Christmases
SR: Vianoce na štvrtú

O filmu

Jeden šťastný pár, čtveřice rozvedených rodičů a Vánoce rozdělené na čtyři díly. Sváteční den se rychle vymkne kontrole a nastává opravdický vánoční blázinec.
Každý rok na Vánoce šťastně svobodní Brad a Kate unikají svým rozvedeným rodičům a nepříjemným příbuzným. Každý rok nasedají do letadla a míří někam daleko. Letos ale padla neproniknutelná mlha, letiště bylo uzavřeno a nešťastné dvojici nezbývá, než během jednoho hektického, bláznivého dne oslavit čtvery rodinné Vánoce.
Vince Vaughn a Reese Witherspoonová stojí v čele hvězdného hereckého obsazení komedie, která přetéká dobrou náladou a spoustou smíchu: Brad se naučí, jak nainstalovat satelit, Kate se v nafukovacím vánočním hradu utká s armádou opravdu neposlušných dětí a oba se zapletou do praštěného vánočního představení. Dokáže vztah Brada a Kate přežít čtvery Vánoce?

Obrázky

MERRY CHRISTMAS!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cantrell32Earnestine Cantrell32Earnestine | E-mail | Web | 3. ledna 2012 v 2:53 | Reagovat

Some time ago, I really needed to buy a car for my business but I did not have enough money and couldn't purchase anything. Thank goodness my mother proposed to try to get the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> at trustworthy bank. Thence, I did that and used to be satisfied with my auto loan.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by Sunny©