--> Články kopíruj jen se zdrojem!
--> Chceš spřátelit blog?? Tak TADY se zapiš :)
!Doufám, že se vám tu bude líbit!
*Vaše Christmas girl :)*

Říjen 2011

Halloween!

31. října 2011 v 15:58 | #Vánoční#girl# |  Diary
Tak dneska tu máme Halloween!!! Do toho jsem taky počítala dni x)) Já Halloween totiž zbožňuju! Ta atmosféra, dýně, strašidla a tak - to prostě MILUJU! x) Máte taky rádi Halloween?? A jinak, co jste dělali o prázdinách?? My jsme byli ve středu celá rodina nakupovat a byli jsme na hřbitovech mimo naše město dát nějaký věci na Dušičky, ve čtvrtek jsem byla doma a hodně psala na blog protože bylo venku hnusně (teda aspoň u nás x)), v pátek byl svátek a to jsem si zkoušela vařit dýňovou polívku, v sobotu šla zase celá rodina dlabat dýně (mimochodem to bylo super!) a v neděli jsme ty dýně zapalovali a byli jsme na místím hřitově zapálit svíčky a něco dát na hroby mímu pradědovi a tetě x)) Šli jsme někdy asi tak v 5 hodin ale protože se nám měnil ze soboty na neděli čas tak už byla tma a ty dýně hrozně hezky svítily x)) A do toho všeho jsem se musela učit do školy protože zítra máme poznávačku z kostí o příroďáku (držte mi palce! x)) a připravovat Halloweenskou párty. S holkama jí pořádáme každej rok no a pokaždý u někoho jinýho a tenhle rok to vyšlo že to bude u mě doma x)) Tak už se mooc těšim, ale mám celkem hoňky x)) Jo a večer půjdeme s kámoškama a ještě s ostatníma Halloweenský průvod tak doufám že nám vyjde počásko x)) Jinak výzdobu už mám celkem hotovou (vypadá dobře x)) a kostým taky mám tak snad... x)
Pořádáte taky Halloweenskou párty?? Když tak pište do komentářů x))


HAPPY HALLOWEEN!

Ozdob Vánoční stromek

31. října 2011 v 15:32 | #Vánoční#girl#
V TÉTO hře si můžete ozdobit Vánoční stromeček. Nečekejte že ale budete moct projevit svojí fantazii... x)) Stromek je pro každého stejný. Dole máte ozdoby a taková ruka vám ukazuje jakou ozdobu, kam máte dát. Není to ale špatná hra, tak si jí zahrajte, ten stromeček je na konci pěknej x))


MERRY CHRISTMAS!

Skořice

31. října 2011 v 15:24 | #Vánoční#girl#
Vůně skořice je podle mě neodmyslitelně spjatá s Vánocemi. Lidé si v období Vánoc kupují i celou skořici, různě jí dávají po bytě a aranžují. Skořice totiž nejenom skvěle voní, ale taky skvěle vypadá. Hodí se třeba jako super dekorace na mísu s ovocem. Ovoce pak i trochu chytne její vůni. Dokonce i obchodníci používají skořici jako jednu z ingrediencí vonících svíček. Skořice se i přidává do různých buchet a tak. Je prostě taková všestraná x))


A co vy?? Máte rádi vůni skořice?

MERRY CHRISTMAS!

Adventní omalovánky

31. října 2011 v 15:09 | #Vánoční#girl# |  Advent

MERRY CHRISTMAS!

Kusovka č.24

28. října 2011 v 13:00 | #Vánoční#girl# |  Vánoční obrázky

Nádherná x)

Čtvery Vánoce

28. října 2011 v 12:58 | #Vánoční#girl# |  Vánoční filmy
USA: Four Christmases
SR: Vianoce na štvrtú

O filmu

Jeden šťastný pár, čtveřice rozvedených rodičů a Vánoce rozdělené na čtyři díly. Sváteční den se rychle vymkne kontrole a nastává opravdický vánoční blázinec.
Každý rok na Vánoce šťastně svobodní Brad a Kate unikají svým rozvedeným rodičům a nepříjemným příbuzným. Každý rok nasedají do letadla a míří někam daleko. Letos ale padla neproniknutelná mlha, letiště bylo uzavřeno a nešťastné dvojici nezbývá, než během jednoho hektického, bláznivého dne oslavit čtvery rodinné Vánoce.
Vince Vaughn a Reese Witherspoonová stojí v čele hvězdného hereckého obsazení komedie, která přetéká dobrou náladou a spoustou smíchu: Brad se naučí, jak nainstalovat satelit, Kate se v nafukovacím vánočním hradu utká s armádou opravdu neposlušných dětí a oba se zapletou do praštěného vánočního představení. Dokáže vztah Brada a Kate přežít čtvery Vánoce?

Obrázky

MERRY CHRISTMAS!

Zimní kabátky

28. října 2011 v 10:02 | #Vánoční#girl#
MERRY CHRISTMAS!

Vlastní výroba

27. října 2011 v 9:33 | #Vánoční#girl#

No tak moje vlastní kusovka je zde x)) Jak se vám líbí?? Hlasujte v anketě a pište do komentářů x))

MERRY CHRISTMAS!

O Vánocích 5

27. října 2011 v 9:25 | #Vánoční#girl# |  Vánoční básničky a SMS
Tajemství báječných Vánoc? Květiny, šištičky... a spousta představivosti.

MERRY CHRISTMAS!

Dům jak z pohádky...

27. října 2011 v 9:19 | #Vánoční#girl# |  Vánoční výzdoba

No není to krása? x)

MERRY CHRISTMAS!

Punčošky

27. října 2011 v 9:12 | #Vánoční#girl#
Punčošky si věší lidé hlavně v Americe, a to nejčastějc na krb. Santa jim do nich má dát nadílku, ale většinou jí dostávají také pod stromeček a do punšošky dostanou jen nějakou malou drobnost. I my u nás si ale dáváme punčohy nebo taky boty. Dáváme si je na Mikuláše, někdo si dává jednu někdo i dvě - záleží na tom jak velkou předpokládá nadílku x)) Punčochy nebo boty (to jak chcete) si ale nemusíme dávat jenom na Mikuláše. Můžeme si třeba nakoupit malinké punčošky a rozvěsit je všude po bytě nebo domě. Je to moc pěkná dekorace, a můžete jí dát klidně už 1. prosince, když je stejně pak za 5 dní Mikuláš x))
A co vy?? Dáváte si Mikulášskou botu na nadílku? Pište do komentářů x)

MERRY CHRISTMAS!

Vánoční stromky

27. října 2011 v 8:51 | #Vánoční#girl# |  Vánoční obrázky

MERRY CHRISTMAS!

Vonné soli a lístky do koupele

25. října 2011 v 16:09 | #Vánoční#girl# |  Tipy na dárky
Vonné soli, olejíčky, rospustná srdíčka, lístky a spoustu dalšího do koupele je přímo fantastickým dárkem! A to pro kohokoliv x)

Koupelové oleje s vůní mandlového květu, manga a limetky, vanilky a růže
Sada koupelových olejů
Barevné vonné soli do koupele
Koupelová sůl SPA s vůní višně

Rozpustná srdíčka do koupele s vůní
Rozpustná sněhová vločka do koupele od AVONU s vůní fialek
Rozpustné mýdlové konfety
Konfety ve tvaru květů růží

Mýdlové konfety ve tvaru srdce

MERRY CHRISTMAS!

Plakát Ježíška

25. října 2011 v 15:51 | #Vánoční#girl# |  Santa a Ježíšek

MERRY CHRISTMAS!

Krájení jablíčka

25. října 2011 v 15:47 | #Vánoční#girl# |  Vánoční zvyky a tradice
Po štědrovečerní večeři se rozdá všem členům domácnosti jablíčko a poté se po jednom pomalu rozkrajuje, a to uprostřed jablka, tedy vodorovně. Pokud bude jádřinec jablíčka ve tvaru krásné ničím nenarušené hvězdičky, budete mít v příštím roce štěstí a budete po celý rok zdraví. Pokud je však jádřinec ve tvaru křížku, nebo Vám to hvězdičku vůbec nepřipomíná, popřípadě je jablko uvnitř červivé, hrozí Vám v příštím roce zlá nemoc nebo dokonce smrt. Proto buďte u krájení jablek raději velice opatrní. x)
MERRY CHRISTMAS!

Coca Cola - 2007

25. října 2011 v 15:39 | #Vánoční#girl# |  Vánoční reklamy

MERRY CHRISTMAS!

Why doesn't Santa like me

25. října 2011 v 15:34 | #Vánoční#girl#

MERRY CHRISTMAS!

Srnka Chelsie a začarovaný les

25. října 2011 v 15:27 | #Vánoční#girl# |  Vánoční příběhy
Jednoho naprosto obyčejného dne se srnka Chelsie jako každý den vydala do lesa ke krmelci. Scházeli se tam všechny zvířátka z lesa. Cestou ke krmelci potkávala vždycky zajíce Jacka a medvědici Paulu. Tentokrát ale nikoho nepotkala a dokonce neslyšela ani veselé povídání zvířátek u krmelce. Bylo jí to divné, ale řekla si, že jde možná moc brzy a šla dál. Najednou se v lese setmělo. Chelsie byla zmatená, vždyť bylo teprve odpoledne! V lese byla už úplná tma, kdsyž se Chelsie otočila, neviděla už ani cestu kterou do lesa přišla. Dostala strach. Byl to sice les do kterého chodila každý den, ale když byla tma vůbec se v něm nevyznala. Začala běhat od stromku ke stromku, rozhlížela se kolem dokola, běhala po lese, ale pořád nic a nikoho neviděla. Najednou se vedle rozsvítil Vánočními světly stromeček. Po něm se rozsvítil další, a po něm zase další, až se rozsvítila nádherná řada stromků, které pořád přibývali. Chelsie se rozhodla, že půjde po cestě, kterou jí rozsvítili stromečky. A udělala dobře. Když řada stromků skončila, uviděla Chelsie obrovský, překrásný Vánoční strom. Vedle stromu stáli zvířátka a pod ním byl krmelec - plný až po okraj. Jakmile zvířátka srnku uviděli, začali zpívat Vánoční koledy. Chelsie se k nim přidala, a v tom jí to došlo - dnes byl přeci Štědrý den!...

Autorkou příběhu je: JÁÁÁ x))

MERRY CHRISTMAS!

Kusovka č.23

24. října 2011 v 16:02 | #Vánoční#girl# |  Vánoční obrázky


Hůlka x))

2 měsíce...

24. října 2011 v 16:00 | #Vánoční#girl# |  Diary
Tak už jsou nám Vánoce zase o krok blíž... x) Dneska je přesně za dva měsíce Štědrý den! V sobotu jsme byli nakupovat a vybrala jsem si úplně boží kozačky (hnědý, vysoký, s okrajem na ohrnutí a s malým podpatkem) a taky adventní kalendář od Orionky x) Obchody jsou už přímo narvaný Vánočním zbožím a v některých je už i Vánoční výzdoba... V těch u nás ve městě zatim ještě ne ale očekávám to každou chvílí x)) Zase je pod mrakem takže Vánoční nálady mám na rozdávání x) Ale už i rodiče mluví o dárkách a tak... Dárky! Taky se moc těšim až je pudu nakupovat. Už mám seznam dárků pro oba rodiče i pro ségru, teď už to stačí jenom nakoupit! x))
Jak jste na tom vy? Těšíte se na Vánoce? Nakupujete už dárky? Pište do komentářů x))

MERRY CHRISTMAS!
Design by Sunny©